KÜVET BOYAMA

image

BİZE GELİN ESKİ KÜVET VE DUŞ TEKNELERİNİZİ KIRMADAN SÖKMEDEN YENİLEYELİM

RENOVA KÜVET TAMİRİ Küvetinizi değiştirmeden önce bir kez daha düşünün.BİZİ ARAMADAN GEREKSİZ MASRAFA GİRMEYİN "KIRMADAN SÖKMEDEN YENİLEYİN" Eskiyen küvet ve duş teknelerinizi değiştirmek için ağır külfetler altında ezilmeyin...

 

Tüm otel, tatil köyü, kamplar ve konutlarda uyguladığımız kaliteli malzeme ile beyaz ve renkli olarak uzman kadro sessiz ve süratli çalışma, kaliteli, ekonomik ve garantili hizmet sağlamaktayız.

küvet ve duş teknelerinde görülen yıpranma problemlerine ekibimiz ithal ve amaca yönelik özel bir malzeme ile ideal ve maliyeti düşük bir çözüm üretmektedir.

 

Ekibimiz 20 yıldır yurtiçinde tüm tatil köyü, otel, motel ve konutlarda uzman kadro ile ithal malzeme ve garantili hizmet avantajlarını sizlere sunmaktadır.

"Eskiyen küvet ve duş teknelerinizi değiştirmek için ağır külfetler altında ezilmeyin"

KÜVET BOYAMANIN UYGULAMA TEKNiK VE ÖZELLiKLERi

Öncelikle zemin kimyasal malzemeler ile temizlendikten sonra sırasıyla;
macun, astarkat, normal kat ve son kat olarak tatbikat yapılır. Boyama işlemi püskürtme sistemiyle yapılmaktadır.
Uygulamadan itibaren;
21 C° sıcaklıkta olup,
2-3 saat toz tutmaz kuruma,
10-20 saat dokunma kuruması,
72 saat tam kuruma,
5 Gün kimyasal etkiler ve banyoda vuku bulan darbelere dayanıklılık durumuna gelmektedir.
1 yıl garantimiz altındadır.

 

 

Küvet Boyama, Klozet Boyama, Lavabo Yenileme işlemleriniz RENOVA garantisi ile uzman ekibimiz tarafında sağlanmaktadır. Ücretsiz Keşif için Lütfen Bizi Arayın...

 

 

NEDEN KÜVET BOYAMA ?


KÜVET BOYAMA İŞLEMİ ÇOĞUMUZ İÇİN YENİ DUYULAN BİR SÖZ, ÇOGUMUZ İÇİN İSE DAHA ÖNCEDEN DUYMUŞ FAKAT NASIL KÜVET BOYANIR DİYE HİÇ GÜVENMEYEN, BAZILARIMIZ İÇİN İSE,BİLİNEN BİR YÖNTEMDİR.

 

KÜVET BOYAMA İŞLEMİNİN NASIL YAPILDIĞINI HİÇ DUYMAN KİŞİLERE HAK VEREREK BİLMEDİĞİMİZ BİR İŞİN NASIL BİR SONUÇ ORTAYA ÇIKARACAĞINI HEP MERAK ETMİŞİZDİR. BİR YANDAN KÜVET ACABA NASIL OLCAK GÜZEL OLCAKMI PARLAK OLCAKMI SAĞLIKLI OLCAKMI NE KADAR ÖMRÜ VAR DAYANIKLI OLURMU VE BİRÇOK BENZERİ SORULARI AKLIMIZDAN GEÇİRİRİZ.

KÜVET BOYAMA İŞLEMİ GERÇEK BİR KÜVET BOYASI İLE YAPILDIĞINDA HEM DAYANIKLI HEM SAĞLIKLI VE AKLINIZDAN GEÇEN BÜTÜN SORULARA OLUMLU BİR YANIT VERİR.

GERÇEK KÜVET BOYASI NE DEMEK?SADECE KÜVET VE BENZERİ YÜZEYLERİ BOYAMAK İÇİN ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞ BİR BOYA TÜRÜDÜR. SELLÜLOZİK VE SENTETİK OLMAYIP OTO BOYASI DEĞİLDİR.

 

GÜNÜMÜZDE BAZI KİŞİLERİN ELLERİNE BOYA TABANCASI ALIP KÜVET BOYAMA İŞLERİ YAPMALARI VE GERÇEK KÜVET BOYASI YERİNE OTO BOYASI VE FARKLI BOYA TÜRLERİNİ KÜVET BOYASI OLARAK KULLANMALARINA DİKKAT EDİNİZ.

 

NEDEN KÜVET BOYAMA DEDİĞİMİZDE KÜVET BOYAMA İŞLEMİ HEM ZAHMETSİZ HEMDE BÜTÇENİZE UYGUN BİR SEÇENEKTİR.

BİR YANDAN BANYONUZDA SERMİK,FAYANS KIRMA DERDİ YOK BİR YANDAN EV İÇİNDE YIKINTI VE DÖKÜNTÜ YOK VE TOZ DUMAN OLMADAN RAHAT BİR ŞEKİLDE SADECE 1 KAÇ SAAT AYIRMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.

 

KÜVETİNİZİ BOYATMADAN ÖNCE BİZİMLE İRTİBATA GEÇİP NASIL YAPILIR NASIL BOYA KULLANILIR KAÇ SAAT SÜRER AKLINIZDAKİ BÜTÜN SORULARA VE KÜVET BOOYAMA FİYATLARI HAKKINDA DETAYLI BİLĞİ İÇİN BİZİ ARAYIN